Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HELP! Szerintetek normális ha...

HELP! Szerintetek normális ha 10 és fél évesen van mellem? Nem hatalmas de az osztálytársaknak még ennyi sincs. Mostanában nagyon érzékeny és gyakrabban görcsöl a hasam is. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális, van aki korán érik. Főleg manapság, már fiatalabb korban kezdődik.

Lehet, hogy hamarosan megjön majd az első menstruációd is.

Beszélgess anyukáddal és vegyetek betétet, hogy legyen nálad, ha szükség lesz rá.

2013. dec. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. Nekem is van, és nekem se hatalmas.
2013. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Koránérő vagy, nincs ezzel baj. Anyukáddal beszélj erről! ;)
2013. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Habár félek az első menstruációtól. Már beszéltem róla anyával. Nagyon fáj??
2013. dec. 9. 22:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Normális, hogy már ilyen fiatalon nő a melled, mert mindenki másképp fejlődik, és a menstruációt is mindenki másképp éli meg. Van akinek fáj, van akinek meg se kottyan. Pont ezért ne idegeskedj előre, mert annál rosszabb.
2013. dec. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen én 11-12 éves koromba befejeztem a fejlödö kort nem nötem semmi csak hiztam pár kg t
2013. dec. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja Köszi!
2013. dec. 10. 16:43
 8/8 anonim válasza:
100%
Nem fáj olyan vészesen.. De ha mégis nagyon görcsöl a hasad vegyél be gyógyszert és fél óra múlva semmi bajod:)
2013. dec. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!