Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mellemen piros kicsi foltok...

A mellemen piros kicsi foltok vannak. Mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés

A bimbóudvaromon jelentek meg pár hete. Utánanéztem, de csak terhességet(szűz vagyok) és emlőrákot találtam. Most fog megjönni és fáj is ilyenkor, de 2 héttel ezelőtt ha megnyomtam egy kicsit alulról, akkor is.

Anyának is megmutattam, de azt mondta nem tudja mit csináljon vele. Nem hiszem, hogy elvinne a nőgyógyászhoz.


Még mielőtt kijöttek szerintem be volt gyulladva a szörtüszőm, mert a mellemen van pár szőr(fekete)amit kiszoktam szedni és akkor tiszta piros volt az egyik szőrnél, nem tudtam kihúzni, mert fájt(de azóta már ki van)


2013. dec. 11. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi leírás alapján nem kehet tudni,hogy mi lehet ott. Nem fontos rögtön nőgyógyászhoz menned. Menj el a háziorvosodhoz,ha kell ő tovább küld,de elképzelhető,hogy ő is tud rá adni kezelést. Amúgy tényleg lehet szőrtüsző gyulladás.
2013. dec. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
EZ leginkább szőrtüsző gyulladásnak hangzik, nem szabad ám bárhonnan és bárhogyan kihúzgálni szőrszálakat. Az érzékenység pedig simán lehet attól, hogy még növésben vagy, vagy éppen most változnak a hormonjaid. Terhesnek sem kell lenned attól még produkálhatsz olyan tüneteket ha éppen úgy állnak a hormonjaid..
2013. dec. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen netes betegségleírások mindig a legrosszabbal kezdik. Lehet szőrtüszőgyulladás vagy a hormonjaid is okozhatják.

Simán lehet, hogy a menstruáció váltja ki, csak most éppenséggel kicsit hamarabb jelentkeztek a tünetek. A bőr pírt pedig irritáció is okozhatja (új öblítő, szokásosnál szárazabb bőr, nem megfelelő melltartó)

2013. dec. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász tudna legbiztosabb választ adni.
2013. dec. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szőrtüsző és/vagy hormonok.
2013. dec. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!