Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogy a hajam keveset vasalom...

Verszivo kérdése:

Fogy a hajam keveset vasalom kb egy héten egyszer csalán sampont használok illetve hajpakolót tejproteinnel amit a fodrász ajánlott! Mit szedjek? Hogy deríthetem ki mi a baja a hajamnak?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron fekete SZÍNEZŐT vittem fel a szőke hajamra egy év elteltével ismét szőke lettem! Nekem is nagyon hullik és töredezik a hajam, májusban voltam fodrásznál vágatni akkor még semmi probléma nem volt azóta ismerősömmel találkoztam mondjuk hétfőn utána pénteken megkérdezte miért vágattam a hajamból?
2013. dec. 15. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, mert lehet, hogy valami egészségügyi problémád van (pl. gyulladás).
2013. dec. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyakran okoz ilyet hormonális gond is, nőknél főleg pajzsmirigy. Fordulj orvoshoz.
2013. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam az epeköveim miatt hullott a hajam nagyon, mert közben epehólyag gyulladásom is lett. Mondta is a fodrászom, mikor még nem is tudtam, mi bajom, hogy teljesen elfogyott a hajam, mim van begyulladva?

Ezen kívül PCOS-em is van, bár arra szedek gyógyszert, és amióta kivették az epehólyagom minden rendben.

Nem azt mondom, hogy neked is ez a bajod, csak hogyha van bármi szervi apró tüneted, arra is figyelj, jelezhet ilyesmit is a hajhullás.

2013. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!