Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? Nem "müködik"...

Mitől lehet ez? Nem "müködik" már a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Fél éve szedem a Jangee nevű fogamzásgátlót,egyrészt fogamzásgátlás céljából,másrészt hogy csökkentse a tesztoszteron szintem,ami kicsit magasabb az átlagosnál,ez szőrösödés és aknés bőr formájában jelenik meg nálam,persze kivizsgáltak,és nem találtak semmi kiváltó okot sem.Idáig szépen be is vált,mellékhatása nem igazán volt,max.libidó csökkenés,még fogytam is tőle.Körülbelül 1 hónapja azonban jobban szőrösödöm,pattanásaim előjöttek,híztam is,a mellem pedig összement.Mitől lehet vajon?Ha szeretnék erősebbre váltani,mit ajánlotok?

20/L


2013. dec. 16. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát gyógyszert ajánlani max az orvosod tud szerintem, mert az ami esetleg itt egy válaszoló szervezetének megfelelő volt, az nem biztos, hogy neked is jó lesz.
2013. dec. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!