Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pecsételő vérzése volt már...

Pecsételő vérzése volt már vkinek menstruáció előtt 5 nappal? És ha igen normális?

Figyelt kérdés
Csütörtökön azt hittem megjött mivel véres volt a wc papír aztán semmi másnap megint ugyanez ma pedig csak barnás vérzésem volt. Holnap kellene megjönni-e. De még szinte semmilyen panaszom sincs se has fájás se mellfeszülés.

2013. dec. 16. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális, előfordulhat bármikor.
2013. dec. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha minden hónbapban igy van nem ártana vérvétel mert progeszteron hiányra utal. menj nögyógyászhoz vagy endokrinológushoz és ö elküld vérvételre.
2013. dec. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
még csak most volt először ilyenem. Az lehet hogy a 3 hónapja bevett eseményutáni tabletta borította fel ennyire a hormonháztartásom? Mert még ma se jött meg és már nem is nagyon barnázok..
2013. dec. 17. 19:16
 4/5 anonim válasza:

nekem is ez volt, most megjött. en keszulök nödokihoz a progeszteron-szint miatt.

szerintem meg a következö menstruaciot vard ki, aztan ha ugyanilyen lesz, akkor te is kerj idöpontot.

2013. dec. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kicsit feszülnek a melleim és a hasam is fáj néha úgy h inkább csinálok terhességi tesztet és ha nem vagyok az akkor irány a doki.
2013. dec. 18. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!