Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik gyógyszert ajánlanátok...

Melyik gyógyszert ajánlanátok felfázásra? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek szóval antibiotikum szóba se jöhet.Nektek melyik gyógyszer vállt be felfázásra? A Tőzegáfonyát szedem de hiába...vigyázok magamra mégis kiújul.
2013. dec. 17. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pedig antibiotikum, sőt sok esetben hüvelykúp is kell. Addig meg no szex.
2013. dec. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért ne jöhetne szóba attól, hogy fogamzásgátlót szedsz? Nem bírsz ki pár nap kiegészítő védekezést?...

"mégis kiújul"...talán lehet, hogy pont a tabletta miatt újul ki. Vagy azért, mert sosem kezeled ki rendesen, antibiotikummal.

2013. dec. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia.Annyit a gyogyszerekrol,hogy 6honap alatt egy antibiotikum nem gyogyitott meg,pedig felirtak vagy5felet.Lassan mar 15ezret koltottem az antibiotikumra.Megelegeltem...Bementem egy herbariaba,vettem 600ft-er medveszolo teat,es cickafark teat.1het mulva semmi bajom nem volt.Szerintem probald ki:)Artani nem fogsz vele magadnak:)
2013. dec. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 dmolnar válasza:
Nekem eddig az Urogin vált be.Gyógynövényes iszonyatos ízű!!!!!De nagyon gyorsan elmúlik tőle.( 2 nap) Sajnos ilyenkor télen nekem is sokszor van.Gyógyszertárban vagy Rossmann- ba lehet venni.
2013. dec. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat ! :)
2013. dec. 17. 23:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt a gyógyszert szedd, amit orvos ír fel.
2013. dec. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A "felfázás" bakteriális (ritkábban gombás) hólyagfertőzés, aminek a gyógyszere az antibiotikum. Méghozzá ideális esetben az, amire az adott kórokozó érzékeny. Keresd fel a háziorvosod, aki végez vizelet vizsgálatot és felír gyógyszert. Ellenkező esetben ezek a gennykeltő bacik felszállhatnak a veséidre, ahol vesemedencegyulladást okozhatnak. Remélem érthető voltam, mert ez nem játék...

Minden gyógynövényes kúra csak kiegészítésre való, különben könnyen újrafertőződhetsz, szövődményed lehet.

Fogamzásgátló mellett lehet szedni antibiotikumot, csak célszerű gumival is védekezni a ciklus végéig.

2013. dec. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Nekem eddig az Urogin vált be.Gyógynövényes iszonyatos ízű!!!!!De nagyon gyorsan elmúlik tőle.( 2 nap) Sajnos ilyenkor télen nekem is sokszor van.Gyógyszertárban vagy Rossmann- ba lehet venni."


Azért van sokszor, mert nem kezelitek ki! Az urogin csak kiegészítésnek jó, a gyulladást lehet, hogy csökkenti, de a bacik maradnak.

2013. dec. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A felfázás bakteriális fertőzés, azt nem fogod gyógynövényekkel kikúrálni. Laborvizsgálat szükséges ahhoz is, hogy megállapítsák melyik a megfelelő gyógyszer rá. Ha nem kezeled, súlyos szövődményei lehetnek, hüvelyi fertőzés, rámehet a méhedre, de még a veséket is kátosíthaja.
2013. dec. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elmentem egy gyógynövényes boltba, ott kaptam Urogin-t. Nagyon jól bevált, azóta semmi bajom .:) köszönöm a tanácsokat! Azok is sokat segítettek.
2013. dec. 30. 06:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!