Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kikészit a menszeszem! Mi a...

Kikészit a menszeszem! Mi a bajom? Többi lent

Figyelt kérdés
Mielött megjönne teljesen felfordul a hormonrendszerem.Este nem bírok aludni.Reggel 6 órakor kezdek csak álmos lenni és az nap este 4-8 óra közt kelek fel,átálszom a napokat minden hónapban egy hétig csak a menszesz elött! Az arcom borzalommá vállik hámlik,kipirosodik,pattanasosodik kifehéredik a bőröm pedig elég barna vagyok..de mint a hófehérke... Szörnyen idegbeteg leszek,hisztis,lusta,érzékeny.. Tudom ez minden lánynál tünet,de mások is megállapították hogy nincs nálam rosszabb menstruáció idején..Van valaki akit még ennyire tönkre vág a menszesz elötti időszak? Kezdek aggódni hogy velem van a baj... Sose voltam még nőgyógyásznál és félek elmenni..szégyenlős vagyok..Mi lehet a bajom? #16
2013. dec. 21. 08:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Kihagytam,hogy már több mint 3 éve megjött.
2013. dec. 21. 08:47
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak pms-ed van. szedj b-vitamint és próbálj meg mozogni valamit.
2013. dec. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Premens tabletta segíthet.


[link]

2013. dec. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Lassan majd keress azért egy nőgyógyászt, talán nőt kellene, akinél azért nem lennél annyira szégyenlős.
2013. dec. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem menj el nőgyógyászhoz. én is nagyon szégyenlős vagyok, mégis elmentem. majd ő megmondja, hogy mi normális és mi nem.
2013. dec. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én is 16 vagyok, és már5 éve meg van, de ugyan ezek nálam is megvannak. nem tudok aludni, szédülök, fehér az arcom, hisztis vagyok, érzékeny, na meg senki ne szóljon hozzám, ráadásul hányingerem is szokott tőle lenni, de még senki nem gondolt arra, h ez miatt orvoshoz kéne menni. ilyenkor sokan ilyenek, pláne, ha ilyet örököltek, és nem tudnak ellene mit tenni (hasfájás, hányinger...)

ne aggódj :)

2013. dec. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!