Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a peteérésem? Miért...

Miért fáj a peteérésem? Miért vizesedek?

Figyelt kérdés

2 évig szedtem fogamzásgátlót, és most abbahagytam. Elvileg jövőhét szerdára esik a peteérésem, de nekem már most fáj a alhasam, a derekam, és szúr. Arról nem beszélve, hogy 2 kg vizet tart vissza a szervezetem.

Eszembe jutott, hogy régen is ez volt... Menzesz előtt is 1 héttel +3-4 kg víz, szörnyű hasfájás. Ez még oké, elviselem, na de peteéréskor is?!


Általános nőgyógyászati vizsgálatokon soha semmit nem találtak, de úgy speciálisan emiatt még nem voltam sehol. Vagyis egyszer voltam pont peteéréskor dokinál, akkor is fájt, és semmit sem talált (tapintás, uh).


Vizsgáltassam ki? Elég nehezen viselem már most is, úgyhogy folytatni fogom a fogamzásgátlót...


2013. dec. 22. 13:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!