Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bőrprobléma segítség?

Bőrprobléma segítség?

Figyelt kérdés

a puncim alatt/szélén eléggé kipirosodott a bőrőm,így már vagy 4 napja kenem előírásnak megfelelően (talán kicsit kevesebbszer) Sudocrem-el. Végülis javult,nem mindig olyan piros,nem is csíp..De mostanában többször cserélek betétet mert szükséges,illatos is. Bár eddig nem volt ilyen problémám a tiszt. betéttel,de nem lehet h ez irritálja a bőrömet??

El fog múlni teljesen a pirosság??


2013. dec. 22. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, és ne használj illatos betétet.
2013. dec. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
dehogy megyek..
2013. dec. 22. 15:38
 3/14 A kérdező kommentje:
15/l vagyok,de köszi a választ
2013. dec. 22. 15:39
 4/14 anonim ***** válasza:

A helyedben nem Sudocrem-et használnék. Tele van olyan anyagokkal,amik allergizálhatnak. Ki mondta,hogy ezzel kend? Használj inkább Alsebor kenőcsöt,bár az sem tökéletes,de recept nélkül sokat nem válogathatsz.

A betéttől simám lehet,akár az anyagától,akár az illatosítótól. Próbálj meg másik fajtát. De mivel a leírásod alapján,nem lehet biztosan megmondani,hogy mitől van nem is tudjuk,hogy mitől fog elmúlni. Tényleg nem ártana orvosnak megmutatni.

2013. dec. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi a fenének kellene ezzel orvoshoz mennie??
2013. dec. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Miért?

1. Krónikus gyulladás alakulhat ki.

2. Ha allergia nem ártana kideríteni, mire,hogy el tudja kerülni azt,ami okozza. Nem biztos,hogy a betéttől van. Lehet,hogy a tisztálkodószertől,de annál is lehet,hogy az illatanyagától,lehet,hogy a tartósítószertől, vagy az alapanyagától.

2013. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem szívesen megyek ezzel orvoshoz,ilyen panasszal még nem voltam és nem is akarok..A Sudocremet nemrég vettem,azért épp ezt mert ez jó piros/száraz/ekcémás/aknés bőrre is..Amúgy senkinek se mondtam el h nekem ilyen problémám volna,még anyukámnak se mert ez nekem annyira kellemetlen,és akkor lehet h ő is el akarna vinni orvoshoz..

2013. dec. 22. 21:47
 8/14 anonim ***** válasza:
Megértelek,de ha most nem kapod meg a megfelelő kezelést lehet,hogy sokkal rosszabb lesz,nehezebb lesz gyógyítani és akkor már amúgy sem tudod elkerülni az orvost.
2013. dec. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

De amúgy semmiség az egész..Mondom,már nem igazán piros,nem is csíp pedig eleinte eléggé csípett!

Szóval szerintem mostanában az is lehet h csak kidörzsölte a wc papír,lehet h nem is a betéttől van mert már vagy 1 éve ugyanilyen betétet használok

2013. dec. 22. 21:54
 10/14 A kérdező kommentje:
Amúgymeg szerintem egy kis pirosság jóval a punci alatt (semmi köze hozzá szinte...) nem jelent semmit,majd elmúlik (nagyon remélem!!)
2013. dec. 22. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!