Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Mit csináljak?...

Mi lehet ez? Mit csináljak? (intim problémák) 15l

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet, hogy valami nincs rendben odalent. Előljáróban elmondanám hogy higiénikus vagyok tehát nem hiszem, hogy innen eredne a probléma.


Szóval..

Nagyon erősen viszket, ég odalent és úgy látom/érzem meg is van dagadva.

Bekentem testápolóval de az csípte. Viszont utána egy negyed óráig legalább nem viszket?


Mi lehet ez? Mi okozza? Hogyan szűntesemm meg? Tudtok rá ajánlani valami krémet, stb?


A normális(!) válaszokat előre is köszönöm!



2013. dec. 23. 17:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és fáj is..
2013. dec. 23. 17:44
 2/11 anonim ***** válasza:
Sajnos erre csak orvos ajánlhat megoldást.
2013. dec. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazából úgy emlékszem egyszer-kétszer már volt ilyenem és akkor úgy 1-1,5 hét alatt elmúlt. Remélem most is el fog. Nem akarom hogy 15 évesen idegen férfiak túrkáljanak bennem!
2013. dec. 23. 17:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ne turkálásnak fogd fel az orvosi vizsgálatot, mert bármilyen nemű is az orvos, Te semmit nem jelentesz neki! Csak egy beteg vagy a sok közül, akit neki meg kell gyógyítani!
2013. dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De én eszméletlenül félek a nőgyógyászattól.. és emellé még eszméletlenül szégyenlős vagyok!
2013. dec. 23. 17:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor menj nőhöz, az sokunknak elviselhetőbb.
2013. dec. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy eleve képes lennék rá. FÉLEK tőle..!
2013. dec. 23. 17:58
 8/11 anonim ***** válasza:

Pedig ez gomba gyanús és arra bizony gyógyszer kell, miután az orvos diagnosztizálta a bajt. Van ilyen, bárhonnan összeszedhetted, de ki kell kezelni. Gondolom te sem szeretnél kezeletlenül gombás maradni, mert akkor akár vissza is vonhatod a higiénikus jelzőt magadról..

A gomba kezelés nélkül nem múlik el. Sőt lehet más is, akár baci is benne.


Nőgyógyászról.. egyszer át kell ezen is esni, nem nagy ügy, csak elsőre ijesztő. Szűzen még nyúlkálni sem fog benned, csak egy pálcikával kenetet vesz. Esetleg szűztükröt használ, ami vékony, egyáltalán nem fáj.

Tiniambulanciára menj el, nem kell beutaló. Ott hasonló korú fiatalokkal, gyerekekkel találkozol majd. Ha a férfi zavar, menj nőhöz. Később már kevésbé számít. Csak menj el, mert a kezeletlen gyulladás feljebb mehet, megbetegítheti a méhet, petefészkeket is.

2013. dec. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
orvos nélkül is elmúlik napi többszöri kamillás lemosással.
2013. dec. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A francokat múlik el utolsó! Ugyanis a fertőzés nem csak kívül van, hanem belül is. Emellett a kamilla nem gombaölő és nem antibakteriális, hanem gyulladáscsökkentő. A fő hatóanyag az azulén a kamillában, ami csak a gyulladásra hat. A fertőzés marad, esetleg a tünetek csökkennek.

Picit forgatni kellene még azt a tankönyvet, mielőtt felelőtlen tanácsokat osztogatsz fiatal lányoknak..!

2013. dec. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!