Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vitagyn C-t próbálta valaki?

Vitagyn C-t próbálta valaki?

Figyelt kérdés

Enyhe diszkomfortérzést észlelek a hüvelynyílásomnál, de nem darabos a folyásom és nincs is megdagadva a hüvelyem. A napokban meg voltam fázva és lehet hogy felborúlt picit a hüvelyflórám. Ezért nem fogok dokihoz menni mert olyan szemetek hogy szinte látatlanba tenyésztés nélkül írják fel a canesten combit nagyon rossz tapasztalatom van a nőgyógyászokkal kapcsolatosan....

Ismerem már az alternatív praktikákat amikkel megelőzhető vagy enyhíthető a panasz (illóolajok, teák fogyasztása űlőfürdő, irrigálás... )

Próbáltam már sokféle hüvelyflóűra helyreállítót mikor a nemlétező gombámmal kezeltek (floragyn, ginofilus, ginoflor)

A vitagyn c-ről jókat hallottam valakinek saját tapasztalat?



2013. dec. 26. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem próbáltam még, én is négy éve szenvedek, nekem is azt mondták hogy gomba, most csináltak nemrég tenyésztést és kiderült hogy egy baci okozza a panaszaimat,most arra kaptam kenőcsöt.Szerintem próbáld ki nyugodtan.ártani nem árthatsz vele. Jobbulást. Amúgy Sztk-s orvosokból elegem van nagyon, ezért mentem magánhoz.
2013. dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én nemibeteg gondozóban voltam az sztk után és ott nekem is tenyészettek és nekem is baci volt de azóta elmúlt minden de most valami enyhe dolog van odalent, de nem állandóan, csak én annyira tönkremegyek lelkileg ilyenkor mert nagyon rossz tapasztalataim vannak a nődokikkal és nem szeretnék visszaesni és egy évig kezelni amgamat ezért félek
2013. dec. 26. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szegény,eggyüttérzek veled nagyon
2013. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!