Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Múlni nem akaró hüvelygomba?

Múlni nem akaró hüvelygomba?

Figyelt kérdés
Kinek mi vált be? Én borzasztóan el vagyok keseredve, hiszen fél éve már folyamatosan küzdök vele, de nem akar elmúlni...Voltam vele dokinál, kaptam minden féle tablettát, kúpot, krémet. A párom is volt kezelve...Nem viszket, nincs kóros folyásom, csak állandóan gyulladtnak érzem a hüvelyem (ha ülök akkor is nagyon kellemetlen érzés) és nagyon ég, csíp a bőr a hüvelybemenetnél. Nem tudok együtt lenni a párommal sem már...Kérlek segítsetek! :'(
2013. dec. 27. 17:11
 1/4 anonim válasza:

Elmentek a fiúk, beszélgessünk a hüvelygombáról...

Hialiuron sav + hipermangános öblítés.

2013. dec. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pevaryl. Mar anyukam is ezt hasznalta annak idejen, lehet kapni veny nelkul. Mellesleg hasznalj kulon pici torcsit a furdes utani, 'odalenti' torolkozesre, esetleg a cickafarkfuves ulofurdot is kiprobalhatod, nekem bevalt a kellemetlen erzes csillapitasara. ~160 forint egy zacsi belole, csinalj egy eros teat, ontsd egy pici lavornyi vizbe es csuccsenj bele. Maradj benne picit majd ne mosd le, csak torolkozz meg. Nalam bevalt.

Jobbulast!

2013. dec. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a canesten azonnal elmulasztotta + az hogy nem ettem cukrot és szénhidrátot is keveset. Ez utóbbi a megelőzésben is segít
2013. dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tevetke válasza:
Hallottam, hogy a teafa illóolaj elég jó gomba és baktériumölő. Hallottam olyat is, hogy ilyen illóolajjal átitatott tampont használnak. Olvasgass jobban utána. Én annyit tudok, hogy amikor éreztem, hogy gondom lenne (antibiotikum után sajna előfordul :S) ülőfürdőbe csepegtettem, illetve a tenyerembe vett vízbe cseppentettem 2-3 cseppet (erősebb koncentrátum miatt) és azzal mostam le magam az érintett területen. Nekem segített.
2013. dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!