Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 50-en felül ti védekeztek még?

50-en felül ti védekeztek még?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve nincs menzeszem.Eddig a férjemmel óvszert használtunk.Akinek van tapasztalata,hogy meddig kell védekezni,ossza meg velem!
2009. nov. 27. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már nincs menzeszed fel kéne keresni egy orvost és tanácsot kérni ezzel kapcsolatban.
2009. nov. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószinüleg már nem kellene védekeznetek, de... Gondolom, egy terhességet semmiképpen sem akarsz kockáztatni, ezért csak egy megoldás van: a nögyógyásszal csináltass egy hormontesztet, abol egyértelmüen meg lehet állapitani, hogy kell-e még védekeznetek, vagy már túl vagy a fogamzóképes koron. Ez a teszt biztos, és akkor tudod mihez tartani magad. Egy vérvétel az egész, szerintem megéri. (Nekem is igy volt, és most nyugodtam élek 5 éve, mert tudom, hogy nem kockáztatok semmit.)
2009. nov. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!