Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikum befolyásolhatja-e...

Antibiotikum befolyásolhatja-e a menstruációt?

Figyelt kérdés
Arcüreggyulladásra kaptam antibiotikumot, amit a mentruációm utolsó napján kezdtem el szedni. Addig teljesen szabályos volt minden. Azóta viszont nem múlt el. Kevés barnázás még mindig van. (sőt nem is olyan sötét barna, hanem kicsit rózsaszínűsebb folyásszerű)A hasam puffadt és olyan érzés, mint amikor az első napokban vagyok.
2009. nov. 27. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum tönkre teszi a hüvely és a bélflórát.Vegyél Normaflore-t a puffadás miatt+menj el nődokihoz.
2009. nov. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ. Normaflort vettem. Már jobb.

A barnázás elmúlt, de most még egy kicsit viszkedek. még adok pár napot, ha nem múlik doki.

2009. nov. 29. 19:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha lent viszketsz inkább most menj dokihoz,mert a gyógyszer miatt könnyen lehet hüvelygombát összeszedni:(
2009. nov. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!