Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vettetek már személyesen...

Vettetek már személyesen intim zuhanyt (beöntő készüléket)?

Figyelt kérdés
Be mertétek vállalni a személyes vásárlást? Milyet vettetek és bevált-e? Esetleg mennyibe került?

2013. dec. 27. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert mi a problema az intim zuhannyal??? Mit nem lehet rajta bevallalni? Vettem mar, igen. SOt, konkretan a parommal egyutt vasaroltuk. Az ara nem mervado, mert kulfoldon elunk.
2013. dec. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, Lactacyd Femina
2013. dec. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom melyik fajtára gondolsz, de én hüvelyflóra helyreállítás miatt vettem tejsavas irrigálásra ilyen eszközt a patikában. Egy kis műanyag tartály ez, amiben a vizet kell beletenni, illetve a pezsgőtablettát vagy a tejsavat, és van hozzá ilyen kis cső, aminek a végén vannak lyukak és azzal ilyen intim zuhanyt lehet készíteni. Ezerpárszáz, max. 2 ezer forint volt, ha jól emlékszem és volt hozzá 1 doboz pezsgőtabletta is. Nekem jó volt, amikor kellett.
2013. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rengeteg webáruházat találunk,de személyeset nem. Célirányosan szeretnénk menni.Gyógyszertárban árulják?
2013. dec. 27. 19:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
DM, Rossmann, egyeb drogeria, gyogyszertar....
2013. dec. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A dm üzletben milyet árulnak? Személyes tapasztalat?
2013. dec. 27. 19:27
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Bemész, megnézed, esetleg megkérdezed! mit nem lehet ezen megcsinálni? hány éves vagy 10?

Én akkor gondolkodtam azon, hogy ki mit lát, amikor 11 évesen menstruálni kezdtem. 3 szatyrot is vittem a Rossmann-ba, hogy abba rakjam a betétet, hogy senki ne lássa, hogy azt vettem.

Mit kell bevállalni a személyes vásárláson?? 14 vagyok , de még én is simán bemennék egy drogériába intim zuhanyért, ha kéne.......

2013. dec. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Gyógyszertárban is kapható bármelyik,és hozzá folyadék vagy tabletta.
2015. márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!