Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Arcról anyajegy eltávolítása?

Arcról anyajegy eltávolítása?

Figyelt kérdés
Mármint arra gondolok hogy mivel lehetne... Ha lehetne. Mert van néhány anyajegyem az arcomon, amit nagyon utálok, leszedetni nem szedethetem le - dokim azt mondja szexepil.. De nem tudok megnyugodni... Nos?
2013. dec. 28. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem szedetheted le? Mert az orvosod azt mondja, vagy valami normális indok is van rá? Mert ha az előbbi, akkor keress fel másik orvost.
2013. dec. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ragaszkodsz hozzá leszedik,de anyajegyet csak műtéttel szabad eltávolítani! Lézerrel,fagyasztással nem,még akkor sem ,ha néhányan ezt ajánlják. És azt is tudd,hogy a heg ugyanúgy látszani fog,mint az anyajegy,úgyhogy nem biztos,hogy megéri.
2013. dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok.Amikor felhoztam a bőrgyógyászomnak,még felháborodott!Szerinte ez esztétikai műtét lenne,állítólag ingyen le sem veszik.Ha beutalót ad mert elváltozás van,vagy rossz helyre nőtt pl.melltartó vonala,az már más. -.-
2013. dec. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Először bőrgyógyásznak kell megmutatni,ő majd megvizsgálja és ő küld tovább a sebészetre,ahol leszedik.Hát igen vannak orvosok akik ockodnak tőle,de valóban igen zavaró tud lenni az anyjegy,meg tudja keseríteni az ember életét.Egy próbát megér.
2013. dec. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
még annyit írnék ha jó orvoshoz,jó hírűhöz mész nem bíztos hogy heges lesz az arcod tőle,mert van ismerettségembe aki vetettett le az arcáról anyajegyet és nem maradt nyoma,mondjuk eleve elég fehér bőrű az illető.
2013. dec. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!