Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kazincbarcikán tudnátok...

Kazincbarcikán tudnátok mondani egy megbízható nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
Sosem voltam még magán nőgyógyásznál. Ez hogy működik? Bejelentkezés által? Mennyit kell fizetni?

2013. dec. 29. 18:19
 1/4 anonim válasza:
Barcikán vannak nagyon jó, illetve megbízható nőgyógyászok, de sajnos ha elmész a tb-s vizsgálatra és van valami probléma, vagy szeretnél valamit megtudni az állapotodról, akkor visszahív a magánrendelésére ahol fizetni kell. Sajnos ez a tapasztalatom nekem, és ismerőseimnek is.
2014. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ez kb milyen összegre rúg? Mert fogalmam sincs mennyit kérhetnek el, vagy hogy egyáltalán mennyi pénz legyen nálam minimum... TB-s nődoki Barcikán még van?
2014. jan. 5. 19:53
 3/4 anonim válasza:
Van tb-s rendelés, de általában visszahív a magánrendelésére. Minimum 5000Ft legyen nálad, ez a legkevesebb (sajnos!) amit szoktak adni(ismerőseim/barátaim/akikkel valaha beszéltem erről)
2014. jan. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!!!
2014. jan. 15. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!