Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, mi lehet ez?

Mit tegyek, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

kiütések vannak a szeméremtestemen és kezdek aggódni mert már 3-4 napja ott vannak. mit tegyek? és gyermek vagy felnőtt nőgyógyászhoz kéne menni?

ja és 16 vagyok



2013. dec. 30. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy neznek ki ezek a kiutesek?!
2013. dec. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
piros pöttyök
2013. dec. 30. 15:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha holyagos, es surun helyezkednek el akkor herpesz, ha sima piros pottyok, akkor allergia, pattanas akar a borotvalastol.
2013. dec. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy nogyogyasz mindenestre nem arthat.
2013. dec. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
El kéne menned orvoshoz!
2013. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nagy valószínűséggel allergia lesz.

Ha orvoshoz mennél, akkor tini vagy gyerek nőgyógyászatra mehetnél, ott valószínűleg női orvossal találkozol, ami nem egy hátrányos dolog az első alkalommal.

2013. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
áááá, bocsi lányok, de az előző kommenteket amit olvastam, azokra sajnos nem tudok mást mondani! Kérdező ne haragudj, de ezt innen mi nem tudjuk megállapítani, sajnos ezt én azért mondom, mert kozmetikus vagyok, anno sok bőrbetegséget és nemi bőrbetegséget nekünk is meg kellett tanulni, de ez ennyi információ alapján - kis túlzással - bármi lehet! Orvoshoz kell menned, mert akár allergia, akár fertőzés is okozhatja. Legtöbb, amit tehetsz, ne vakard, nehogy tovább terjedjen, és mielőbb nőgyógyászhoz, vagy bőrgyógyászhoz fordulj!
2013. dec. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!