Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion D 100 használata esetén...

Klion D 100 használata esetén a kúp másnak is kifolyik napközben?

Figyelt kérdés

Már régóta küzdök fehér folyással, már annyi mindent használtam, és nem akar szűnni. Elmentem nőgyógyászhoz, ő viszont sárgás zöldes habos folyást állapított meg (előtte canesten combit használtam, mivel a laborlelet candidát mutatott ki, gondolom ez által elmúlt, de jelentkezett egy újabb probléma..) klion d 100-t írt fel, használom is már egy hete, de napközben is fehér folyásom van. Kérlek nyugtassatok meg, hogy csak maga a hüvelykúp folyik ki. Még 3 db-ot kell elszednem, ezután gynophilus ph visszaállitóval probálkozok. Szilveszterkor szeretnénk végre a párommal "úgy" is együtt lenni. Ő is szedett tinidazol tablettát, csak félek, hogy most újra kiújul, ő elkapja tőlem, és odavissza játszunk ismét. :( Mit gondoltok? Már lehet nemi életet folytatni óvszer használata nélkül?

Köszönöm előre is válaszaitokat!


2013. dec. 30. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kezelés közben nem szabad. Sorry :( Amúgy a kúpot este kéne feltenni, hogy éjszaka benned maradhasson. Ha így csinálsz, akkor a plusz fehéres folyás nem baj, a kúpok és tabik után ez normális.
2013. dec. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Éppen az ilyen yoyo effektus miatt nem szabad a kezelés végéig nemi életet élni. És igen a hüvely öntisztuló, azaz amit beteszel az ki is jön, nyilván egy nagy kúp nem tud felszívódni, így egy része kiürül. Van hogy a befejezte után még 2 napig is eltart mire maradéktalanul kiürül, szóval emiatt ne aggódj.
2013. dec. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Olvastam a grapefruit cseppről is, szerintem azt is kipróbálom, ha másnak nem, immunerősítőnek kiváló!
2013. dec. 30. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!