Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Haho. A Noi belsoszervek...

Haho. A Noi belsoszervek (petefeszek, meh) gyulladasat, egy sima vizelet vizsgalat kimutatna?

Figyelt kérdés
Mar lejjebb irtam az okokat, nagyon fajjjj,es nem mulik.es a vizelet negativ, nogyogyaszati vizsgalat nem tortent.
2009. nov. 28. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát a vizelet a húgyhólyagból jön,nem a méhből,úgyhogy szerintem nem feltétlenül kell neki kimutatni.Menj el nőgyógyászhoz,hogyha fáj.
2009. nov. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jaja tervezem,hogy visszamenjek mert nagyon faj, es a doki nem csinalt vizsgalatot, mert ferfi, es angliaban lakok,itt nok vizsgaljak a noket, csak a nokhoz egyikhez sem volt idopont,igy pasihoz kerultem, aki csak vizeletet vizsgalt.es hugyuti fertozesre adott gyogyszert ami nem hat...mert a petefeszkem faj,meg a derekam.
2009. nov. 28. 12:49
 3/3 Manka68 ***** válasza:

Istenem, és még a magyar egészségügyet szidják!!!

Bocs az OFF-ért! Nagyon sajnállak! Próbálj mihamarabb nődokihoz jutni! Szerintem sem feltétlenül mutatja ki a vizeletvizsgálat, ezért szoktak kenetet venni a hüvelyből. De lehet, hogy a petefészek gyulát az sem mutatja ki. :(

2009. nov. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!