Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet ha már 6....

Mi bajom lehet ha már 6. hónapja nem jött meg?

Figyelt kérdés
A súlyom is közrejátszhat (meg az evészavar) de volt, hogy 7 kgval könnyebb voltam, akkor menstruáltam. Most viszont nyáron történt egy dolog ami talán pszichikailag kihathatott rám úgy, hogy a hormonháztartásom felboruljon, elég érzékeny vagyok ugyanis az ilyenekre. Stresszes időszakomat élem, sok változás történt az életemben. Orvosnál még nem voltam, ez az én hibám, tudom... Csak új helyre költöztem, munka, egy perc időm se lenne rá. Az is érdekelne, más is volt már így?

2013. dec. 31. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Amúgy a hasad nem nő?
2013. dec. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha már a munkát emlegeted, akkor gondolom több mint 2 éve menstruálsz, tehát már mindenképpen orvoshoz kell menned, ilyen hosszú kimaradásnál.
2013. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Terhes nem lehetek, nem élek nemi életet!
2013. dec. 31. 13:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet PCOS, de mindenképp irány az orvos!!!
2013. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hormonzavar. Amúgy ezelőtt mindig rendszeres volt?

Mert például nekem soha nem volt az...sőt, anyumnak sem...a nagymamámnak sem. Mindenkinek nálunk a szülés után állt be. De mivel én még nem szültem...nálam (és hugomnál is) előfordul, hogy pár hónapot kimarad. 28/nő

2013. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy, ahogy rendszeres volt. De amikor még mélyen benne voltam az anorexiában hosszabb időre is kimaradt. Most viszont még ha "alultáplált"nak is számítok, voltam már soványabb is, akkor rendben volt. Ezért nem értem.
2013. dec. 31. 13:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, nekem már közel egy éve nem jött meg, és igazából semmi bajom. Csak fogytam több, mint 15 kilót...

Az orvos szerint nincs annyi zsírom, ami a menstruáláshoz kellene.

Amit azért nem értek, mert az egyik barátnőm kevesebb kiló nálam, pedig vagy 5 cm-vel magasabb, és neki semmi ilyen gondja. De az orvos szerint ez egyéni dolog...

2013. dec. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom,hogy egyéni, de épp ezért nem értem, hogy 15.03-as BMI-vel hogyhogy megjött havonta, most meg 17.körülivel miért nem? Nem értem a testem, komolyan...
2013. dec. 31. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!