Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hanyadik honapban-heten indul...

Hanyadik honapban-heten indul meg terhes noknel a tej?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
a rendes tej a szülés után 1-3 nappal.
2014. jan. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mit jelent a `rendes tej`? :)
2014. jan. 1. 02:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél egyformán indul meg. Lehet már az első trimeszterben,de van olyan,akinek csak a szülés környékén. Így is, úgy is normális. Az előtej abban különbözik a tejtől,hogy kevesebb zsírt tartalmaz,viszont sok benne a fehérje,zsír és olyan anyagok,amik védik az újszülöttet.
2014. jan. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs elírtam:) Sok benne a fehérje,szénhodrát
2014. jan. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megint elírtam :)) szénhidrát
2014. jan. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogyhogy mit jelent a rendes tej?

Egy trhes nőnek nincs szüksége tejre, mivel nincs még kit szoptatnia. előtej lehet, hogy fentebb írták. A rendes tej: értsd: anyatej a szülés után indul meg.


Te vagy egy nagyon buta nő vagy, vagy egy perverz kisfiú.

2014. jan. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kell sem nagyon butának,sem kisfiúnak lennie valakinek,ahhoz,hogy tudja mi a különbség a colostrum(előtej) és a "rendes" tej között. Aki nem tanulja,vagy nem szült még nem feltétlenül tudja.

És úgy van,ahogy az első válaszoló írta, a rendes tej a szülést követően indul meg,de az előtej már a terhesség alatt jelentkezhet.

2014. jan. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!