Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első menstruációkor lehet...

Első menstruációkor lehet tampont használni? 13/L

Figyelt kérdés
hamarosan megjön, mrt barna színű folyásom van
2009. nov. 28. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
igen,de minivel kezd bár nehéz lesz először feltenni,de hajrá hamarosan nagylány:)
2009. nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát végülis megpróbálhatod, bajod nem lesz tőle. De legyen otthon betét is a biztonság kedvéért, hátha nem lesz kényelmes a tampon. Ja, és szerintem minit vegyél mindenképp, az elég kicsike, kezdőknek van főleg kitalálva. Vagy amit még tudok javasolni az pl. a Playtex, amihez van applikátor, tehát egy kis csőben van benne a tampont, a tetejét bedugod, az alját benyomod, és a tampon csiribí csiribá a helyére kerül :) Én nagyon szeretem ezt a fajtát, mert sokkal egyszerűbb használni, pláne ha olyan helyen vagyok, ahol nem igazán lehet rendesen kezet mosni.
2009. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%
Én csak rosszat hallottam róla, pl, nem tudta kivenni,mert a kezében maradt a zsinór. Azért mert az a divat, nem muszáj használni.
2009. nov. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, a tampon nem divat, hanem egyszerűen kényelmesebb sok nőnek, mint a betét.

Ez ilyen kistini iskolai legenda, hogy beszakad a zsinór? Mert elvileg sokkal többet is kibírnak ezek a zsínórok, mint amennyi erő ahhoz kell, hogy kihúzza az ember. Nekem csak olyan volt egyszer, hogy kicsomagolás után nem húztam ki a zsinórját és úgy tettem fel. De úgy is ki lehet szedni, csak meg kell várni, amíg teljesen tele lesz és utána a hüvelyizmokkal ki lehet nyomni, a vége kijön annyira, hogy meg lehessen fogni. Nem kell tőle parázni.

2009. nov. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Manka68 ***** válasza:
De ha mégis attól tartanál, hogy kiszakad a zsinór, felhelyezés előtt kicsit rángasd meg. Ha nem marad a kezdben, akkor ok. :)
2009. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6%
egyszerűen nem tudom felfogni h 12-13 éves kisp*csák mért akarnak tampont használni ráadásul első havijuknál...:S
2010. febr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem ne használj mert nem lesz kényelmes elsőre tampont használni először inkább használj betétet
2011. ápr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!