Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim gyantázás?

Intim gyantázás?

Figyelt kérdés

Nem igazán ide tartozik, de jobbnak véltem ide tenni kérdésem.

Először gyantáznak majd lent, ilyenkor illik tisztasági betétet rakni, vagy inkább ne rakjak. Tagánál ugye a kis fülek ki vannak hajtva.


2014. jan. 3. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Tehat meg van a menzeszed es ugy akarsz gyantaztatni menni?
2014. jan. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem kell betét a legtöbben le is veszik a bugyit. a lényeg hogy fürödj elötte. egyébként a tangás tisztaságinak nincs kis füle.
2014. jan. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tisztasàgi, nem intim.

Az enyém olyan, h nagyon vékony, lehet normálnak is használni, ha meg tangába kell le lehet hajtani, nagyon jó egyebként, így biztosan nem csúszik el. Köszönöm a válaszokat. :)

2014. jan. 3. 10:36
 4/4 anonim ***** válasza:
persze igy is lehet ahsználni de csak azért mert gyantáztatni9 mész miért kéne tisztasági? Egyébként ha tezsel be az sem fogja zavarni a akozmetikust. Ilyen aproságokkal nem törödünk a lányeg hogy fürödj elötte, sajnos ez nem mindenkinek evidens. Bár én nagyon durva esettel még nem találkoztam de azért hallottam már kolleganöktöl durva dolgokat. (2-es voltam)
2014. jan. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!