Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerinted nem alkalmas nemi...

Szerinted nem alkalmas nemi szőrzet eltávolítására a szőrtelenítő krém?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy van aki írta, hogy nem lehet lentere azt használni. De miért? a felületén mi baja lehetne? Nem belekeni az illető aki azzal szőrtelenít.
2009. nov. 29. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Csinálj a csuklódon bőrpír tesztet, egy kis krémet tegyél oda, és ha a ható időn belül semmilyen allergiás reakciót nem vált ki, jó eséllyel használhatod.

Azonban vegyszer és egy nagyon érzékeny területre vinnéd fel, szóval nem garantált, hogy egy kis pirulást, hámkopást nem fog előidézni a maró hatása miatt.


Én személy szerint használom, de nekem pl. kiszárítja a bőröm, szóval szőrtelenítés után fertőtlenítő, és 2 óra elteltével testápoló. De nekem bevált.

Tovább tart mint a borotva, nem erősödik a szőröm.

Viszont a gyanta, meg az epillátor ott brutál.

Szóval ha neked is bejön, semmi durva "mellékhatás" nem jelentkezik, akkor én bátran ajánlom!

(:Remélem tudtam neked segíteni:)

24/L

2009. nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is használom már 1éve és semmi bajom tőle(nincs pirosság, viszketés), hamar leszedi és jó mert 2hetente kell csak eltávolítanom a szőrt, utána egyből be is testápolózom :)

Csak írták itt annyian hogy nem jó mert gombát okoz.


Te a szeméremajkaknál is ezzel szeded le? gondolom arra a részre írták sokan hogy ott bemehet a káros anyag :)

2009. nov. 29. 10:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Hú! Hát én próbáltam veet krémmel ott lent teljes kopaszítást végezni, de utána olyan erős folyásom lett 3 napig, hogy inkább nem próbálkoztam többször. Valaki érzékenyebb az ilyenekre valaki nem. Szerencsére ti nem, én meg igen! :)
2009. nov. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szegény :(
2009. nov. 29. 14:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Az 1. kommentelő vagyok!


Én intim területen azt használom, mindenhol. Gyors, kényelmes, egyszerű. Baj nincs belőle..akkor miért ne?

2009. dec. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi ennek a krémnek a neve?
2013. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!