Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet barna folyásom?

Mitől lehet barna folyásom?

Figyelt kérdés

E hónap 16-án(jan.16.) kell, hogy megjöjjön.

Dec. 27-én együtt voltam a barátommal.Minden rendben volt,nem történt semmi baki.Majd jan. 2-an voltuk, elég erősen és sokat,ill nem éppen kicsi a barátomé.Rá egy órára volt egy rózsaszín,de inkább piros vér csepp a bugyimon.

Ma pedig barna foltot vettem észre.Vettem két tesztet és negatív.Semmi szokatlant nem vettem észre ezen kívül. Nem szedek gyógyszert, mindig használunk gumit!



2014. jan. 6. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Tűszőérési probléma, bármikor bárkivel megeshet, vagy nagyon csekély mennyiségű köztivérzés (mire kiér megalvad, emiatt barnás színű). Általában nem jelez semmi gondot (hacsak nem állandósul vagy a menses helyett jelentkezik), lehet, hogy egy kicsit náthás lettél, vagy az együttlét alatt szereztél egy pici sérülést.
2014. jan. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a tesztek még koraiak voltak mivel azok csak aktus után két héttel mutatják ki a terhességet ha van. A vérzésed lehet attól hogy túl durván csináltáok vagy hogy méhszéjsebed van, nekem is volt amikor nagy méretű barátm volt igaz nekem soha semmi tünete nem volt csak a nögyógyász vette észre. de a méhszájseb lehet a tampon használattól is ha azt használsz. szerintem valószinüleg csak felsértett valamit bent.
2014. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors és hasznos válaszokat! :)
2014. jan. 6. 18:55
 4/4 A kérdező kommentje:
Még valami. Gondolom nem kell félnem olyantól, hogy esetleg terhes vagykm?
2014. jan. 6. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!