Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 éves vagyok és mióta...

17 éves vagyok és mióta megjött a bajom, azóta rendszertelen . Ocktober 17. jott meg legeloszor . Es most van amikor 17 naponként van amikor 20 naponkent jon meg semmi görcsölés . Szoval soha nemtudom mikor jon meg . Mitől lehet ez? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:

elsőként ez nem baj, hanem menstruáció, annak a jele, hogy megérett a szervezeted. Ez miért lenne baj?

Hónapok kérdése, míg rendszeressé válik ,addig kitartás, és mindig legyen nálad betét, hogy ne érhessen váratlanul.

2014. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak az a baj , hogy nem tavaly hanem még 2010-ben jott meg eloszor :S
2014. jan. 6. 20:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, csak azt hogy októberben jött meg először.

Akkor meg menj el vele nőgyógyászhoz, és nézesd meg, általában ilyenkor ultrahangot és egy vérvételt csináltat.

2014. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor alulról nem fog megvizsgálni ugye? mert még szűz vagyok :S
2014. jan. 6. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Dehogyis nem! Azzal kezdi, utána vérvétel és ha szükséges, akkor hüvelyi ultrahang.
2014. jan. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szégyelős vagy akkor keress női orvost.
2014. jan. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg meg fog vizsgálni, de szólj neki, hogy még szűz vagy, és nem lesz semmi gond.
2014. jan. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
férfi a nőgyógyászom, azzal nincs gond.. már voltam nála melleimmel :) csak hát kellemetlen :S
2014. jan. 7. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!