Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnás, folyamatosan csökkenő...

Barnás, folyamatosan csökkenő vérzés. Mennyire normális?

Figyelt kérdés

Fél éve voltam citológián dokinál, akkor rögtön meg is kérdeztem tőle, hogy mennyire baj az, ha amióta gyógyszert szedek, folyamatosan csökken a vérzésem mennyisége. Kezdetben még 4-5 napos volt és az első két nap nagyon erős volt, mára már csak kb 2, két és fél napos, és elég gyenge.

Akkor aztmondta rá az orvos, hogy nyugodjak meg, ez normális.

Pár hónapja viszont észrevettem, hogy már nem csak, hogy gyenge a menzeszem, hanem sűrűbb és barnás, bordós színű az első naptól kezdve, viszont ugyan olyan kevés. Az egyetlen dolog ami megmaradt a régi ciklusaimból a nagyon erő hasgörcsök..


Mennyire normális az, hogy elszineződött és lecsökkent a menzeszem? Lehet, hogy visszamegyek orvoshoz, de biztosan nem ahhoz, akinél multkor voltam..

L/19


2014. jan. 8. 14:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!