Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? /Dudor az agyekom...

Mi lehet ez? /Dudor az agyekomnal, bovebben lent! /

Figyelt kérdés
Ma vettem eszre, mert ha epphogy hozzaerek nagyon faj. Olyan mintha egy nagyobb pattanas lenne,de hiaba nyomom,semmi,de nagyon faj. Multheten csak egy kicsi potty volt, ami masszirozassal eltunt. Pont a bal labam combhajlatanal van. Gondoltam arra h egy nyirokcsomo talan, ami megduzzadhatott... Valaki tudna segiteni?
2014. jan. 9. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a jobb combhajlatomnál volt ilyen eddig vagy 3szor. Pici pötty előbb, aztán fehér lett a közepe. Néhány nap után magától kifakadt (megpróbáltam kinyomni, de nagyon fájt), szerintem egy szőrtüszőm gyulladt be.

Fertőtlenítsd le reggel-este, és ha nem múlik pár napon belül, menj el orvoshoz inkább.

2014. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
övsömör nem lehet? anyukámnak volt és neki is ugyanezen a részen ilyen fájdalmas kiütés szerű valamik voltak
2014. jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Hat nem nez ki ugy,mint egy kiutes, hanem mint egy kifejlodoben levo pattanas.. Ha a bort megfeszitem akkor olyan feheres ott.. Szoval teljesen olyan mint egy pattanas,ami epp erik. Es kemeny is. Szoval lehet, hogy begyullatd szortuszo,de nem piros egyaltalan... Majd meglatom,koszonom a valaszokat :)
2014. jan. 9. 19:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy furunkulus. Mutasd meg bőrgyógyásznak.
2014. jan. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!