Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez természetes vagy aggódnóm...

Ez természetes vagy aggódnóm kéne?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek, a nőgyógyászom jóváhagyásáva, a gyógyszer segítségével kihagytam egy ciklust egy fontos esemény miatt (tehát az első csomag tabletta után közvetlenűl el is kezdtem szedni a másikat). Semmi gond nem volt mostanáig, a második csomag tabletta végénél járok és közben elkezdtem kondizni, elég keményen, nagy súlyokkal, eleinte csak egy kis pecsételő vérzésem volt, de mostanra enyhén de vérzek. Nem hinném, hogy gond lenne és nem szeretnék ezzel a dokihoz rohangálni, de mégiscsak megijeszt. Gondolom csak a nagy fizikai megterhelés az oka. Az érdelne, hogy valaki tapasztal-e már hasonlót? Vagy ez normális-e? Esetleg fel kellene keressem az orvost?
2014. jan. 10. 23:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs gond, egyszerűen csak bekavartál azzal, hogy nem tartottál szünetet.

Folytasd a tabit, pár nap és el kell múlnia. Ha mégsem, vagy valami szokatlan jelentkezik – pl. görcsök – akkor irány a doki. Nem hiszem, hogy a kondival összefüggésben lenne.

27/N

2014. jan. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!