Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti vártátok még régen hogy...

Ti vártátok még régen hogy megjöjjön? Örültetek neki? Mindent írjatok le! Sok választ kérek. ;) )

Figyelt kérdés
Hajrá,hajrá! :3
2014. jan. 13. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Francnak se hiányzott a vele való cirkusz, de nem tudtam ellene mit tenni. Kénytelen voltam elfogadni.
2014. jan. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát kiváncsi voltam, aztán amikor megjött, megrémültem. 2 napig anyukám cserélt betétet mert én oda sem tudtam nézni, aztán persze megszoktam. nem egy jó buli, de hozzátartozik a nöi léthez.
2014. jan. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem agyaltam rajta előtte ..Akkor még nem volt net ,így túl sok infóm nem volt . Egyik nap megjött és kész .11 éves voltam .

32/N

2014. jan. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vártam, mert kíváncsi voltam..de nem egy jó buli, nekem nagyon görcsöl... :(
2014. jan. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vártam, mert úgy éreztem, hogy le vagyok maradva. De teljesen normális időben jött meg, és azóta is rendszeres. Utólag jobban örültem volna ha még nem jön meg, de így megnyugodtam.
2014. jan. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem igazán törődtem vele, de tudtam, hogy jönni fog, és amikor megjött, nem volt sokk. Hál istennek nekem azóta sincs vele gondom.
2014. jan. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vártam,de már rájöttem,hogy nem olyan jó dolog.Mondjuk nincs sok gondom vele,szerencsére nem nagyon szokott fájni a hasam.
2014. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon vártam és nagyon örültem neki amikor megjött! 16 évesen.
2014. jan. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!