Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon alacsony-vészes a TSH...

Nagyon alacsony-vészes a TSH értékem?

Figyelt kérdés
3 hónappal ezelőtt 0,489 mIU/L volt most pedig 0,265 mIU/L a TSH értékem
2014. jan. 13. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A TSH nem korrelál 100%-osan a probléma súlyosságával. Lényeges, hogy vannak-e panaszaid: gyors szívműködés, ritmuszavarok, hasmenés, magasabb testhőmérséklet, izzadás, ingerlékenység stb? Egyébként ezeket a kérdéseket az orvosoddal kellene megbeszélni, nem ismeretlen laikusokkal a neten. Értem én, hogy Pista bácsi meg Mariska néni mindent tud az orvoslásról, de akkor is.
2014. jan. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem ez már több mint 1 éve van.Akkor se volt panaszom csak észrevettem a nyakamon valami nem stimmel,de azóta rendben van.3 hónapja állt be,de most megint nem jó.Nem érzek panaszokat.De a gyors szív működés az a túlműködésre utal nem?Hajam hullott vagy 2 hónapig.Nem rég terhes voltam és hiába fogyózok nem nagyon megy l a pár kg felesleg.Gondolom ez miatt.De nem tudom,hogy nagyon alacsony e a mostani értékem,?
2014. jan. 13. 16:11
 3/3 A kérdező kommentje:
Se hasmenésem nincs.Szinte nem is szokott...Hőmérsékletem se magas,még ha megvagyok fázva se.Izzadni pedig megizzadok,h valami olyat csinálok.
2014. jan. 13. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!