Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon hullik a punci szőröm....

Nagyon hullik a punci szőröm. Mitől?

Figyelt kérdés
nagyon hullik a punci szőröm. Anyum nem enged borotválkozni, de naghon zavar, h elmegyek wc-re és televan szörrel a bugyim...nagyon hosszú már a szőr, de ő nem engedi. 12 éves lány

2014. jan. 14. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
vágd le ollóval...
2014. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen hormonális oka lehet, nekem még soha nem hullot a nemi szőrzetem, legalábbis nem úgy, hogy tele legyen a bugyim szőrrel, menj orvoshoz.
2014. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Hát én ilyenről még nem hallottam. :S


De amúgy miért kell ehhez engedélyt kérni? Az ilyen szülőket sosem értettem... Ennyi magánélete hadd legyen már egy tininek is: te döntöd el, hogy az intim területeidet szőrtelenítesz-e...

Megáll az ész komolyan, az ilyen szülőktől.


Szerintem, ha le akarod szedni a szőrt, csináld.

2014. jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
34%
Szerintem jó, hogy megkérdezted anyukádat. Szerintem is fordulj orvoshoz! Persze továbbra is egyeztess anyukáddal. Még fiatal vagy ahhoz, hogy ilyen dolgokban egyedül dönts (szerintem).
2014. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
11%

Rengeteg gránátalmát kell fogyasztani illetve hagyj fel a vaginád borotválásával, isten nem véletlen teremtette dús vagina szőrzettel Évát se, több műalkotáson megfigyelhetjük.


Dr. Cefre Tibor

Polihisztor

2014. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha egy pár szál kihullik az normális, de ha tényleg tele van a bugyid szőrrel, akkor szerintem is orvoshoz kéne menned.
2014. jan. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Legalább nem kell borotválni.Igen mert meg erösödik.Csak vágd le!
2014. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!