Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonális betegségem miatt...

Hormonális betegségem miatt lehet, hogy folyton visszatér a hüvelygomba? L/22

Figyelt kérdés
PCOS-s és IR-es vagyok. Akármit ir fel a nőgyógyász nem segít vagy csak 1-2 hónapig. Barátom nincs, odafigyelek, hogy ne üljek idegen wc-re.. stb

2014. jan. 15. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem cabdida? nekem a PCOS diéta egyébként megoldott a candidát is szerencsére de volt egy brutál hüvely kúp kúrám egyéb bakteriális fertözés miatt, na azóta max évi 1-szer jön elö elötte 2 évig havonta volt.
2014. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel sajnos mások is vannak így. Jobban oda kell figyelni mindenre! Intimmosakodószert használj, mert a tusfürdőtől is legyengülhet ott az immunrendszered és hamarabb elkapsz mindent. Ha felfázol, akkor igyál sok csipkebogyóteát, egyél áfonyát (kis zsacskós aszalt formában kapható). Ezek is sokat segítenek! Illetve tarts otthon hüvelykúpot és ha úgy érzed gond van, akkor használd minél előbb. Jobbat sajnos én sem tudok.
2014. jan. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Dede candida :/ 2 hét múlva megyek endokrinológushoz majd gondolom elmagyarázza a diétát és akkor elkezdem. Amúgy lehetek meddő a hüvelygomba miatt? Úgy félek, hogy ez miatt nem lehet majd gyerekem :(
2014. jan. 15. 14:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezzel most ne foglalkozz. Majd azelőtt mielőtt gyereket tervezel. Ha még barátod sincs és ennyire fiatal vagy, kár idegesíteni magad ilyesmivel!!! Hidd el! Én 10 éve szenvedek vele, már 27 éves vagyok és nekem most kell majd gondolkoznom azon, hogy vajon mi lesz a gyerekvállalással. De ha 10 éve ezen idegeskednék, már a pszichiátrián feküdhetnék. Nyugi!
2014. jan. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az Ir-re eleve már rég détáznod kéne. Igen okoz meddöségi problémát de szerencsére kezelhetö. APCOS nök kb 995-a teherbeesik spontán ha nincs más gond. AHogy ajvulnak a hormonok ugy helyre jön a peteérs is, mondjuk én pont nem ez vagyok mert nekem nem az Ir okozza a peteérés problémákat, tehát most fogok utána járni milyen kezelés kell hogy sikerüljön teherbe esni sok év után.
2014. jan. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
bocsi a 995 99% akart lenni:)
2014. jan. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor neked mitől nincs peteérés? Amúgy a hüvelygombára gondoltam, hogy az miatt lehet e meddőség, nem a PCOS-ra, azt tudom, hogy kezelve sok esély van rá
2014. jan. 15. 14:31
 8/11 anonim ***** válasza:
ja, a agombától még nem lesz gond. Miért nincs ezt nem tudják nekem elöbb volt a PCO mint az Ir, az is rendben van már peteérsem mégis csak stimuval van és valószinüleg nincs tüszörepedésem spontán. Sok esteben nem tudják az okát a policisztáknak ha az inzulin rendben van. de ez annyiból jobb hogy késöbb ha már lesz gyerek nem kell olyan szigoruan tartani ezt az életmodot mint annak akinek komoly Ir-e van/volt és eltevégéig kell a szigorú diéta.
2014. jan. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem lehet, hogy túl sokat stresszelsz a betegségek miatt és részben emiatt tér vissza mindig a gomba? Én is küzdök vele régóta, azt vettem észre, hogy amikor pánikolok, idegeskedek rajta, akkor sokkal erősebben jelentkeznek a tünetek.
2014. jan. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen utolsó válaszoló, ebben igazad lehet :/
2014. jan. 17. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!