Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van egy 'kis' bajom. Szúr,...

Van egy 'kis' bajom. Szúr, ég, viszket, de ez még nem minden. Lentebb bővebben?!

Figyelt kérdés

Tegnap elkezdett a hüvelyi folyásom hígabb lenni mint szokott és ugye fajt odalent. Megvizsgáltam magam és arra lettem figyelmes, hogy odalent az ajkaimnál apró, mintha vágások lennének. Jobb oldalt 2, bal oldalt 1. Pisi enyhén csípi. De néha csak úgy magától elkezd viszketni. Segitsetek légyszi, nem tudom mit tegyek.


18/L



2014. jan. 16. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
nincs arra esély,h megerőszakoltak,ugye?
2014. jan. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyébként a vágások attól lehetnek,hohy erősen vakartad. ez biztos gomba,vagy vmi fertőzés,irány az orvos. ha nagyon félsz,akkor én a lactofeel hüvelygélt ajánlom,nekem gombám szokott lenni,amikor antibiotikumot szedek,és ez arra mindig jó.
2014. jan. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
A legjobb amit tehetsz az az, hogy orvoshoz mész, ha nincs egyértelmű magyarázat az apró vágásokra, mert biztosat csak ő tud mondani.
2014. jan. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Próbáld meg a Canesten combit, feltehetőleg elúlik tőle.
2014. jan. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Orvoshoz kell menni. Akármik is legyenek a vágások, a hüvelyi folyást nem okozhatják. Emögött valami fertőzés van, az biztos. Ne próbáld házilag kezelni, ha azok a vágások a gyulladás miatt keletkeztek valahogy, akkor elég durva gyulladás lehet.
2014. jan. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem erőszakoltak meg :) egyébként 3éve járok a barátommal. Jó, de kényes kérdés a borotválkozás is... :( itt a hétvége, ha hétfőre nem múlik el, mindenképp elmegyek dokihoz. Mert ülni is rossz .
2014. jan. 17. 13:13
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Még ma vennék Canestent talán el is múlna hétfőig.
2014. jan. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2014. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!