Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hónapja volt terhesség...

1 hónapja volt terhesség megszakításom, ma jött meg azóta az első menstruációm, ami iszonyatos görcsökkel jelentkezett, ami azóta is tart, reggel óta, ez normális vagy menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
2014. jan. 17. 12:56
 1/1 anonim válasza:
Nekem áéprilisban volt missed ab-om,a 3 hónap türelmi idő alatt amég nem lehetett próbálkozni nekem is iszonyatos menszim volt, borzasztóan görcsöltem, és nagyon véreztem,sokkal jobban mint előtte.Akkor a fogadott dokim azt mondta, ez teljesen normális,a szervezet regenerálódik, és műtét is megviseli a testet nagyon,főleg hogy nekem 1 hónap után,még mindig húzódott össze a méhem.Ha nagyon aggódsz,esetleg hívd fel a dokit,kérdezd meg őt is mi a véleménye.
2014. jan. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!