Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltatok már úgy hogy elmozdul...

Voltatok már úgy hogy elmozdult a betét és meg akartátok igazítani, de nem tudtátok? Már mint nem volt rá alkalom? Hogy oldottátok meg? 13/L

Figyelt kérdés
Úgy értem nem tudtatok kimenni WC-re.Ballagás vagy egyéb ok miatt?

2014. jan. 18. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mert mindig megnézem a wc-n hogy milyen ha kényelmetlen akkor megigazìtom addig el nem megyek mîg nem jó!
2014. jan. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja es 12 vagyok de nem szokott elmozdulni mert en szárnyas betétet használok ha nem lenne szárnyas már akkor rég a gatyámon landolt volna mert kifolyik de volt olyan hogy szarnyas volt bent és kifolyt... ttoltam le a gatyàt hogy cserélném ki hàt csorog a lábamon...
2014. jan. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%

Jártam úgy...:) azt hittem megzavarodok:) edzőtáborban kb 100 emberrel együtt. Próbáltam megigazítani ruhán keresztül, de csak rosszabb lett. Ráadásul az edzőpartnerem (szír srác) észrevette, kérdése: is everything ok? én pedig bólogatva, kiszaladtam a teremből:)

Többet nem hozta szóba a témát, csak egy darabig kuncogtunk együtt:)

2014. jan. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!