Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire lehet következtetni...

Mire lehet következtetni abból, ha csak minden 2. menstruáció jár nagyon erős fájdalommal?

Figyelt kérdés
Konkrétan nálam általában lázzal,hányással,hasmenéssel, majd ájulással végződik. Legutóbb cataflam mellett is ugyanígy szenvedtem. Több orvos is látott már, de szerintük ha bármi kóros oka lenne akkor minden hónapban fájna, nem csak minden másodikban. Bármi ötletetek van légyszi írjátok le nekem, mert már nagyon kellemetlen, hogy ilyen sűrűn mentőt kell hozzám hívni.:((
2014. jan. 18. 14:37
 1/3 anonim válasza:

Nem kizárt, hogy csak az egyik petefészkeddel-annak a petevezetékével, vagy az ahhoz kapcsolódó belső izmokkal van gond.

Amit javaslok:

- halolaj, A vitamin, Magnézium (magne B6, magnézium-sandoz), polibé,

- egy kis tömény: vodka, konyak, mert a minőségi tömény enyhítheti a hasi görcsöket, kitágíthatja az ereket)

- hasi torna, a has melegítése (értágítás pl.), fejenállás (átrendezi a beleket), van direkt ehhez jógapóz

- és érdemes több orvosnál is kivizsgálást kérni, ha gondod van, egy orvos nem orvos...

Egyébként nekem azt mondták, szülés után elmúlik (bejött), és - talán a hormonok miatt- a fogamzásgátló szedése is segített valamennyit.

2014. jan. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a tippeket! :))
2014. jan. 21. 21:30
 3/3 Pila Lavela válasza:
Nekem ugyanez volt a problemam, hogy folyton mentunk a korhazba mert olyan fajdalmaim voltak aznap mikor megjott, hogy volt, hogy elajultam. Nekem rendszertelen is volt egyebkent, altalaban 40~44 napra jott meg de neha beficcent egy~ egy 28 Napos is... fogamzasgatlo segitett, corenellet szedek, viszont ez meg nagyon felerositi az aktuLis erzeseimet es sajnos inkabb lefele huzo iranyban..
2014. júl. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!