Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a menete az anyajegylevetel...

Mi a menete az anyajegylevetelnek mutettel? ( lent) FONTOS!?

Figyelt kérdés

12 eves vagyok es a mellkasomon van szuletesem ota egy kidudorodo anyajegy! a borgyogyasz szerint is erdemes lennes levetetnem. en kisse parazom emiatt .mert mar tobb embertol hallottam hog Yirto fajdalmas az erzestelenito meg minden ereztem..stb

ugyhogy lecci nyugtassatok meg es irjatok le a folyamatot mert igen parazos vagyok meg mindig elajulok vervetelnel is a sziketol ha meghallom mar akkor is szedulok. lehet olyat valasztani hogy altassanak el? ha igen azt hogy csinaljak??

elore is koszi az ertelmes valaszokat!

by:viki



2014. jan. 18. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Belőlem is kaptak már ki anyajegyet, mert hirtelen elkezdett nőni meg sötétedni... Kb. negyedóráig tartott az egész, semmi extra. Szerintem ne aggódj.
2014. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom a gyors valszt! <3! a menetet letudnad irni?
2014. jan. 18. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is szedtek le a hátamról. helyi érzéstelenitéssel és semmit nem éreztem, utána kényelmetlen volt egy ideig mert a derekamon volt és csak hason tudtam aludni na meg néha húzódott. Tehát utána 1.2 hét rosszabb volt mitn amga a mütét. ott nem érzel semmit legfeljebb kis matatást, kapirgálást de fájni nem féj. Addig nem is kezdik el amig érzel ott fájdalmat. Nekem badták a helyi érzéstelenitöt akkor kérdezték fáje amit csinálnak? ilyenkor kapirgálják és amig mondtam hogy igen addig nem kezdték el amikor már nem éreztem akkor kezdték kb 20 perc volt. Vérvétel lehet hogy fog kellenei, ha altatnának tuti kellene. nekem ezeleött smemit nem néztek. Az altatást ne válaszad mert azzal több a gond akkor bent is kéne lehet aludni gondolom azt nem akarod. ez után simán haza mehetsz rögötn altatás után meg megfigyelés alatt tartanak. utána rosszul avn az ember, hkába stb. minden latatás alatt intubálnak (ledugnak egy csövet a torkodon hogy ha baj van azonnal tudjanak lélegeztetni) ezután az embernek napokig fáj a torka az altatószertöl hányingered van hénysz stb. A helyi érzréstelenités után rögtön haza is mehetsz. Olyan nincs hogy mindent éreznek érzéestelenitö mellett.
2014. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképp jelezd előre, majd ők eldöntik mi legyen. először lefújnak sprayvel, aztán érzéstelenítő szuri. ha nem így tennék, kérd ezt, ha fáj/félsz a tűtől. közben ne nézz oda persze. utána semmit en mfogsz érezni, mintha nem a is a te testrészed lenne. a műtét után se fáj semmi ha nem erőlteted.
2014. jan. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Tényleg semmi nem volt. Bementem, beadták az érzéstelenítőt, felfektettek, lekapták és kész. Tartott vagy negyedórát. Ennyi az egész.

2014. jan. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

amikor elmentél a bőrgyógyászhoz, akkor rögtön megcsinálták? le kellett vegyed az összes ruhád, és kórházit felvenni, mint más műtétnél?


köszi a választ.

2014. febr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!