Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves leszek és valószínű...

14 éves leszek és valószínű hüvelygombám van nagyon ciki? anyával hogy beszéljek vele?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 01:28
 1/8 Passiflora ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki. Anyukádnak minél előbb mondd el őszintén, hogy milyen tüneteid vannak.
2014. jan. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi ezen a ciki? Nem mosol kezet odanyúlsz, bárhol összeszedheted...


Egyébként sem biztos hogy az, vagy talán orvos vagy?

2014. jan. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha viszketés-folyásod van, akkor azt összeszedhetted sokféleképpen, akár egy nyilvános wc-n is, vagy a suliban.

Minél előbb kezelni kell, mielőtt nagyobb gondot okoz (pl. meddőséget)

Ha nemi érintkezés útján kaptad el, kezelni kell a fiút is, különben újra- és újrafertőz majd, hiába neki nem viszket és nincs folyása.

Mindenképpen mondd el anyudnak, és minél előbb menjetek el dokihoz. (A családtagjaidat is megfertőzheted a wc-használattal, törölközővel stb.)

2014. jan. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Mondd el a tüneteidet Anyukádnak. Menjetek orvoshoz, mert biztosat csak ő mondhat.
2014. jan. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, nekem is volt tavaly. Akkor cikinek éreztem, de most már 'visszanézve', már nem különösebben zavar. Bár nem híresztelem.

Nekem segített 1-2 kamillás fürdő, ha gondolod, te is próbáld ki:)) 14L

2014. jan. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

Beszélj anyuddal, elkaphattad pl. WC-n is.

Canesten combit vegyetek a gyógyszertárban és kb 3-4 nap alatt elmúlik tőle.

2014. jan. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért először jó lenne elmenni dokihoz, mint hogy rögtön Canesten Combit ken magára, mert lehet többet árt, mint használ.

Mert gondolom csak hüvelygombára utaló tüneteid vannak( viszket, fáj...), de ez lehet más is.

Bocs, hogy most így kiakadok, de minden kérdés, ahol már arról írnak, hogy viszket, vagy fáj a p.ncijuk a lányoknak rögtön küldik őket Canestenért a gyógyszertárba, de mint már írtam többet is árthat vele , mint használ, mert a Canesten nem jó minden fertőzésre!

Azért néha gondolkozhatnátpk is, mielőtt leírtok minden h.lyeséget!

2014. jan. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Teljes mértékben egyetértek az előző válaszolóval!
2014. jan. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!