Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem folyt ki a canesten...

Nem folyt ki a canesten hüvelykúp?

Figyelt kérdés

Hüvelygombára a doki canestent irt fel,azt mondta h jó az az egy darabos hüvelykup is,mert abba annyi hato anyag van mint a 3 db-osba.

Nos tegnap este felraktam a hüvelykupot,de reggelre nem folyt ki. Sokáig alzdtam v délig,és mikor elmentem fürdeni éreztem a gyógyszert a hüvelyembe.

Holnap meg kebe jönni a mensesemnek. Várjak mig elmulik v nenjek vissza dokihoz?


2014. jan. 19. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez ami tabletta, nem? az nem folyik ki mint a kúp.
2014. jan. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tabletta volt,de máskor mikor használtam éjszaka azért fel szokott oldodni,most meg darabosan bennem maradt.

És a folyásom is megmaradt

2014. jan. 19. 15:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Eleve megvan a véleményem arról a dokiról, aki gombás fertőzésre canestent ír...

Én is azt használtam most (itthoni tűzoltó megoldás), a három darabosat, de nekem is változó hogyan távozik. Van hogy csak úgy felkelek és egyben az egész kifolyik egyszerre kb. és van olyan, hogy teljesen észrevétlenül távozik szépen apránként. Nekem a 3 napos használt, de nyilván nem azonnal, nem tesz csodát. Én azt mondanám, hogy várj egy kicsit. Az én dokim szerint a menzesz ilyenkor jót tesz, kicsit "átmossa" a hüvelyt. Az fontos, hogy most ne használj tampont. Aztán ha pár nap alatt sem változik menj vissza. Legalább kénytelen lesz valami értelmes gyógyszert írni, mert kúpot nem igen szokás menstruáció alatt használni, gyorsabban távozik, mint kellene.

2014. jan. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!