Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van egy kérdésem! Már majdnem...

Van egy kérdésem! Már majdnem 2 hónapot késik a menstruációm és kizárt hogy terhes legyek mert még szűz vagyok ezért nem is szedek semmilyen gyógyszert. Volt már nem egyszer olyan hogy egy hónapot késet de ilyen sokat még nem. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kevesebb mint 2 éve menstruálsz, akkor semmi baj! Orvoshoz akkor kell menni ebben az esetben, ha fél évnél több van 2 menstruáció között.
2014. jan. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
több mint 2 éve menstruálok. akkor?
2014. jan. 19. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:
17 éves korodig teljesen normális ha kimaradnak akár hónapok is. Akár fél év is kimaradhat!
2014. jan. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mióta pontosan és hány éves vagy?
2014. jan. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, majdnem 18.
2014. jan. 19. 16:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, várd meg a következőt és ha az is kimarad, akkor el kellene menned nőgyógyászhoz.
2014. jan. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha nem fáj semmid, nincs barnás váladékod, akkor semmi baj nincs. Ebben a korban vannak hormonális hullámok, és kimaradhat. Hogy megnyugodj, menj el nőgyogyihoz.
2014. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!