Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem ajánlott meleg...

Miért nem ajánlott meleg vízzel zuhanyozni mikor megvan?

Figyelt kérdés
Hallottam olyasmit egyik barátnőmtől hogy mikor megjött az ötnapos akkor nem valami jó dolog meleg vízzel zuhanyozni. Ez most igaz, vagy csak valami szájról-szájra terjedő hülyeség?
2014. jan. 20. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Butaság.

Tessék tisztálkodni, sőt amikor megvan, akkor reggel is és este is tessék megmosni.

2014. jan. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a meleg víztől jobban vérzel, de nyugodtan zuhanyozzál. Kádban fürdeni nem ajánlott, mert a bacik menzesz alatt könnyebben feljuthatnak.
2014. jan. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
túl forroval azért nem jó mert az komoly vérböséget okoz és erösebb lesz a vérzés, sima meleg vizzel nyugodtan zuhanyozhatsz. A másik ne hivd 5 naposnak mert sokaknak 6-7 nap va akinek meg 3 pl nekem is. Tehát hivd a nevén menstruációnak.
2014. jan. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan zuhanyozhatsz meleg vízben, én amúgyis forróban szoktam,mert nagyon fázós vagyok. A nagyon meleg víz vérbőséget okoz és ezáltal erősebb vérzést bár én még sose tapasztaltam!
2014. jan. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is forró vízban szoktam zuhanyozni, és nem tűnt fel, hogy ettől erősebb lenne a vérzésem.

(Orvosi alapja van, tehát van összefüggés a forró víz és a vérbőség között, de ez azért nem a menzeszre vonatkozik)

2014. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan zuhanyozz olyan vízzel, amivel máskor is szoktál. Más bajod nem lesz, csak erősebb lehet a menstruációd.
2014. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meleg vízzel ajánlott, csak forróval nem a vérbőség miatt.
2014. jan. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!