Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Women's krémet használt már...

Women's krémet használt már valaki?

Figyelt kérdés
Jó, nem jó? :)
2014. jan. 20. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mi a panaszod, ha nem progeszteron hiányod van akkor semmit nem ér.
2014. jan. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, az a problémám. Valamint pajzsmirigy túlműködésem van.
2014. jan. 20. 15:06
 3/11 anonim ***** válasza:
akkor azt kezeltesd amig az nem ok nem fog sikerülni a baba persze addig is kenheted a progit ártani nem fog márha betartod a szabályokat.
2014. jan. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Azt mondta az orvosom, hogy tök felesleges kezelni, mert nem vészesen alacsony, és egyébként is naponta változik az értéke. (TSH)


Viszont úgy néz ki, hogy nem repednek meg a tüszőim. Azt mondták arra is jó.

2014. jan. 20. 15:49
 5/11 Passiflora ***** válasza:
Azt, hogy a pajzsmirigy problémádat "tök felesleges kezelni, mert nem vészesen alacsony" (gondolom a THS-d), azt nőgyógyász mondta, vagy endokrinológus?
2014. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a progeszteron épphogy gátolja a tüszörepedést. Tehát szigorúan csak ovu után szabad használni. Nem vagy PCOS? akkor nem repednek meg. diagnosztizálni csak terheléses inzulin vérvétellel lehet, ha van inzulin rezisztenciád akkor ez gátolhatja a teherbeesést. A tüszö repedésre van külön injekció. A progezsteron épp nem jó rá legalábbis nekem ezt mondták azért csak a ciklus második felében szedhettem amikor túl vékony volt a nyálkahártyám.
2014. jan. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sima nőgyógyász mondta. Azóta nem is megyek hozzá, mert olyan bunkó volt, hogy szívem szerint megultrahangoztam volna végbélen keresztül vazelin nélkül.
2014. jan. 20. 16:05
 8/11 A kérdező kommentje:
Évek óta küzdök, és orvosról-orvosra járok a problémáimmal, de senki nem akar kivizsgálni. Volt aki találgatott, hogy endometriózisom van, PCOS, és IR is lehet, mert a tünetek stimmelnek, majd közölték, hogy mindenre fényt deríthetünk ha elmegyek a magánrendelésükre és leperkálok mindezért közel 200ezret összesen. Már azon gondolkoztam, hogy hitelt veszek fel, de sajnos nem tehetem meg. A sima SZTK-s nőgyógyászok sorra ráznak le, nem érdekli őket a problémám, és nem akarnak endokrinológiára sem beutalni annak ellenére, hogy végül fizettem egy TSH vizsgálatért, mert éreztem, hogy baj van vele. Azzal mentem vissza, de kiröhögött, és közölte, hogy akkor menjek vissza és csináltassam meg ott a többi vizsgálatot is. :)
2014. jan. 20. 16:08
 9/11 anonim ***** válasza:
menj a mens mentisbe, az sem olcsó de messze nem ilyen nagyságrend. egy konzultáció 12e Ft és ha már viszel vérvételi papirokat pl terheléses inzulin és hormon panel akkor nem is kell ujra menned jó ideig. endokrinologushoz menj beutalóért mert ezekre a vizsgálatokra ö küld el terhelésre el sem küldhet nögyógyász. A mensmentisben tuti jó kezekben lennél. az endometriozist pedig csak laparoszkópiás mütéti uton tudják kizárni vagy diagnosutizálni. A másik megoldás hogy menj meddöségi intéeztbe, a Tb által támogatott intézetekben minden vizsgálat és kezelés ingyenes (legfeljebb pár különlegesebb hormon van ami fizetös de ezeket nem kötelezö nézetni). Ha ugy itélik meg kell valamilyen segitséga teherbeeséshez akkor csak a gyógyszereket kell fizetni a beavatkozások tb alapon vannak. Persze a gyógyszer nem olcsó, de ha mondjuk Pcos vagy akkor nagy az esély rá hogy etrmészetes uton teherbe ess ha kezelve van.
2014. jan. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönön szépen! Utána fogok járni a dolgoknak.
2014. jan. 20. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!