Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hallottatok már arról, h....

Hallottatok már arról, h. akinek hüvelygombája van, kezeli magát tablettával és közben együtt van a párjával, kikezelheti a visszafertőzést?

Figyelt kérdés
folyamatosan visszafertőz az utóbbi időkben a párom és a napokban hallottam ezt a sztorit,ma végzek a kúrámmal,szerintetek van valóságalapja,h.a tablettám kiírthatja az ő "gombáit"
2014. jan. 20. 22:06
 1/2 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen gondom, mi a párommal mindketten elmentünk dokihoz, nekem több éve visszajött, kb 5 éve rendszeresen, a páromnak semmi baja, nálunk nem volt visszafertőzés, nekem a canesten vállt be mindig.Nem kell félreérteni én rendzseresen járok nődokihoz, ezekben az időkben havonta mentem, több tízezres gyógyszereket váltottam ki, több dokinál is voltam, mígnem arra is rádöbbentek h van méhszájsebem ami okozhatja afertőzést.Fagyasztáson most estem túl, és remlélem mostmár tiszta vagyok :) és megakadályozza a folyamatos candida kialakulásom is.


Szerintem menjetek el mindketten dokihoz, nekem vérvételt is csináltak cukor miatt, semmit nem talalátak egyikünknél sem, ez legyen az első lépés, aztán nődoki...lehet neked is van pici méhszájsebed és ezért hamar megfertőződsz.

2014. jan. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy esetről olvastam valahol, ahol orvosi javaslat volt, hogy a hüvelytabletta felhelyezése után közvetlenül éljenek nemi életet, így a partner is kezelve lesz. Már nem emlékszem hol, és milyen tabletta volt, szerintem ez sem mindegy, de NEM a Canesten. A Canestennél a hüvelyi kezelés közben azt hiszem pont hogy tilos, betegtájékoztatóban benne van. A nemi életet általában semelyik orvos sem javasolja a fertőzések alatt, egyrészt mert nem tesz jót a gyulladt hüvelynek, fertőzhet, illetve általában fájdalmas is. A partnert szájon át szedhető tablettákkal, esetleg krémmel (pl. Canesten esetében) kezelik. De a tabletta szerintem biztosabb, csak azt az orvos írja fel, szóval el kell menni hozzá.
2014. jan. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!