Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Daganatos betegek, alkalmaztat...

Daganatos betegek, alkalmaztatok-e aloe vera kúrát? Milyen eredménnyel?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Anyukám alkalmazott a kemoterápia alatt és után.Vagyis még most is szedi,csak most már nem a FLP-set hanem egy olcsóbb,gyógyszertárban is beszerezhető változatát.

Szóval a kemótól nem hullott ki a haja és nem volt utána legyengülve.

2009. dec. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az aloe vera-nak csak külsőleg bizonyított a hatása. tudom, most majd jön a sok FLP-s aki az ellenkezőjéről fog beszámolni, de objektív kutatások eredményeit nem fognak tudni bemutatni.
2009. dec. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó: Tudod egy daganatos betegnél nem mindig a valódi hatásosság számít,hanem a hit, mindennél jobban. Majd ha egyszer átesel ilyen betegségen, vagy az egyik hozzátartozód kerül életveszélybe nem fogsz ilyeneket beirkálni...

Érdemes ilyen sokoldalú gyógynövényeket használni mert rengeteget tud javítani az általános közérzeten.

2009. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Remélem édesanyád már gyógyult!!

Kedves utolsó, gondolom Te vagy az első is, igazad van.

Én egyébként úgy tudom, h az aloe vera külsőleg-belsöleg hat, csak arra lettem volna kíváncsi, h mennyire?

2009. dec. 3. 21:06
 5/10 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:30


persze, a placebo hatás ismert. de ezzel az erővel a tic-tacot vagy c vitamint is adhatunk, csak kell egy kis mese, hogy most ez az új csodaszer.

2009. dec. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok! /nem én voltam a harmadik/

Igen,anyukám már meggyógyult,teljesen tünetmentes.

Azért gondoltuk,hogy segített az Aloe,mert korábban elég gyenge volt a szervezete.Egy kis megfázás is az ágynak döntötte,viszont a kemoterápiát simán átvészelte,minden nap hazajárt és még csak fáradt sem volt.

Persze nem tudni mi lett volna az Aloe nélkül(ezt csak a kételkedőknek írom),de egy biztos,ártani nem árt. Csak az ára...

2009. dec. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó előtti: Itt most nemtudományos adatokról van szó. Te egy akkora utolsó kötcög paraszt vagy amilyet ritkán látni.
2009. dec. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
12-03 21:10 Nem gondolnám a helyedben, h a rákos betegek sorsa ennyire egyszerű lenne! Látszik, h nem volt még a családban beteg, egy szeretted sem! Biztos akkor is ennyire fekete-fehér lenne-e számodra minden??!!
2009. dec. 8. 09:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolkodhatna aki beirkál ide mindenféle negatív hatású dolgot, csak hogy írjon valamit. Az ilyenek - légyszi - ne írjanak! köszi!
2010. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Annak ellenére, hogy ellenőrzött körülmények között valóban nem végeztek ilyen irányú vizsgálatokat, a nagy számú beszámolók alapján mágis azt mondhatjuk, hogy akik kemoterápia alatt fogyasztottak aloe verát tartalmazó terméket, azok az átlagnál jobban viselték a kezeléseket. Én legalábbis ezt a következtetést vontam le a neten keresgélés közben.

Jó tapasztalatuk van aazoknak is, akik vmilyen sok vitamint tartalmazó terméket szednek.

2010. júl. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!