Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fertőzés, de se nem viszket,...

Fertőzés, de se nem viszket, se nem fáj?

Figyelt kérdés
Fehér színű folyásom van egy ideje, ami stresszesebb időszakban néha furcsa szagú. Régebben volt gombám, de akkor az viszketett, égett és Canesten + szájon át bevehető gyógyszer hatására múlt el. Ez a fehér folyás lehet normális, vagy szintúgy valami olyan, amivel dokihoz kell menni?
2014. jan. 27. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
a fehér darabos nem normális. nekem akkor volt amikor méhszájsebem volt. mindneképp érdemes megnézetni inkább menj feleslegesen és mondj azt hogy minden ok. de ha normális küld egy tenyésztést ugyanis a bakteriális fertözéseknek van hogy semmi, tünete nincs, még folyás sem.
2014. jan. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem darabos egyáltalán.
2014. jan. 27. 08:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kellemetlen szagú és nincs semmi tüneted, akkor normális.
2014. jan. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Furcsa szagú folyás nem normális, akár fehér, akár nem.

Az irányelvek: színes, szagos, állaga más, mennyisége más a megszokotthoz képest -> orvos.

Bakteriális fertőzés lehet könnyűszerrel.

2014. jan. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 08:57-es vagyok. Azt írtam én is, ha nem kellemetlen szagú a folyás és nincs semmi tünet, akkor normális, de ha furcsa szagú, abban az esetben természetesen akkor is orvoshoz kell menni, ha más tünet nincs.
2014. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Láttam, h azt írtad, én csak egyetértettem :)
2014. jan. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez normálisnak tűnik.
2014. jan. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!