Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S! Segítség! Lehet hogy...

S. O. S! Segítség! Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

17 napja késik a menstruációm. Csináltam már 3 tesztet az elmúlt 2 hétben. Mindegyik negatív lett, de viszont semmi jelen annak, hogy meg akarna jönni.

Nem bírom megenni az édességet, pedig eddig a betege voltam, gyakran leizzadok, hamar elfáradok.

Volta nőgyógyásznál is, ő azt mondta hogy nem lát semmit az ultrahangon, még várni kell vele, menjek vissza, hátha ...



2014. jan. 27. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Bizony könnyen meglehet ,hogy az vagy ,csak még annyira kicsi a magzat ,hogy ultrahangon nem észlelhető .

Jól érzem ,hogy nem annyira örülnél ,ha baba lenne a tüneteid okozója ?

2014. jan. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem érzed jólmég .. :) Én nagyon örülnék ha lenne egy kisbabám, igaz, 21 éves vagyok, de keresztény vagyok, és a férjemmel soha sem ( 9 hónapja ) védekeztünk..
2014. jan. 27. 11:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor jó esélyetek van a babára...
2014. jan. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A teszt sem mutatja i a terhességet, ha nagyon kicsi még a baba?
2014. jan. 27. 11:31
 5/9 anonim ***** válasza:
A teszt a hcg -re érzékeny ,ami terhesség esetén mutatható ki a szervezetben . Minél előrehaladottabb a terhesség (az első időben ) annál fokozottabb a hcg . Nagyon kis terhességnél még a teszt nem mutatja ki ,de az elmaradt menstruáció után 3 héttel már igen .
2014. jan. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de én végül is nem értem miért szorulsz segítségre.


Vérvételből kiderülne, hogy terhes vagy-e vagy sem.

A teszt nem mindig mutatja ki, sem az ultrahang az elején.

2014. jan. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Vérvételen is voltam, mikor kb 5 napja késett a menstruációm, és az is negatív lett.
2014. jan. 27. 11:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor viszont elképzelhető, hogy mégsem vagy terhes, mert a vérből a legminimálisabb HCG-t is ki tudják mutatni.


Bár a remény hal meg utoljára. :-)

2014. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 100%, hogy nem vagy terhes. Nincs az a Hcg, ami ilyen lassan termelődik! Sőt, a beágyazódás után exponenciálisan nő a szintje! Ha ennyi ideje késik, és negatív a teszt, 100%, hogy más okozza a vérzéskimaradást. Menj el újra orvoshoz, esetleg egy másikhoz is... Lehetséges, hogy más betegség okozza a tüneteidet, ami kihat a menstruációs ciklusodra is! Jó egészséget!
2014. jan. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!