Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ergam cseppek mennyi idő után...

Ergam cseppek mennyi idő után hatott Nektek?

Figyelt kérdés

Múlthét szerda óta iszom,napi 3x20 cseppet,de semmi hatását nem tapasztalom. Elhúzódó vérzésre kaptam(dec.30.óta vérzek). Ugyanolyan mennyiségű és minőségű a menstruációm,még csak nem is görcsölök tőle. Ha nem rendezi a ciklusomat,akkor egy egészségügyi kaparást akar csinálni a dokim,de nagyon nem szeretnék odáig eljutni.

Szóval kinek mi a tapasztalata az Ergammal?

Köszönöm!



#elhúzódó vérzés #Ergam cseppek
2014. jan. 27. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az Ergam úgy hat, hogy összehúzza a méhet. Nekem kétszer is szednem kellett elhúzódó vérzés miatt. Az első napokban még erősítette is a vérzést (ahogy összehúzódik a méh, a benne lévő vér kilökődik), meg is ijedtem kicsit. Aztán lassacskán, kb. 5-7 nap alatt állította el a vérzést.
2014. jan. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem hatott. Más nőgyógyásznál mást kaptam, és hál istennek az segített még az eü kaparás előtt.
2014. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Első válaszoló:azóta megoldódott a gond,nem tért vissza?

Második válaszoló:mi lett a másik megoldás,ha megkérdezhetem?

2014. jan. 27. 14:47
 4/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ne haragudj, nem jut eszembe, ha eszembe jut, megírom...
2014. jan. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül Norcolut volt? Mert még azt is szoktak ilyenfajta problémákra adni,de azon már túl vagyok,nem vált be sajnos...
2014. jan. 27. 16:42
 6/12 anonim ***** válasza:
De igen :) Norcolut volt! Sajnálom, hogy nem vált be neked. :( Ha az Ergam sem, akkor valószínűleg tényleg eü kaparás lesz a vége. Állítólag attól sem kell félni, nemigen fáj.
2014. jan. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen,a dokim is mondta,hogy ha az Ergam nem használ,akkor csak a kaparás marad. Igazából az altatástól tartok leginkább,állítólag úgy csinálják. Na meg remélem,hogy nem kell ott maradni,csak reggel megyek,este jövök,mert nagyon kórházfóbiás vagyok és tavaly ilyenkor 5 hetet voltam kórházban. Igaz,hogy akkor a jó cél érdekében voltam befektetve,jövőhónapban már 1 évesek lesznek az ikreim. :)
2014. jan. 27. 21:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett Veled?
2014. márc. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szia! De aranyos vagy,hogy megkérdezed,én már azóta el is felejtettem...:) Végül nem használt az Ergam,így február 6-án volt egy eü-kaparásom és azóta már minden rendbejött,sőt április elején rakattam fel Mirena spirált.
2014. máj. 30. 14:04
 10/12 anonim ***** válasza:

Kár.

De legalább segített a kaparás, van itt valaki, akinek nem segít és ki akarják venni a méhét, a héten írta nekem.

Nekem is szükségem volt beavatkozásra, ide írom, hátha másnak hasznos lesz:

Homeopatiás szer, rendelni kell a gyógyszerzárban, másnapra megérkezik:


Arnica montana D6. - homeopátiás szernek megfelelő tárolással és adagolással, nekem 2x10-et javasoltak, de lehet óránként is szedni. Van egy 10g kiszerelésű, Remedia gyártójú fajtája, amiben nagyon picik a golyók, ezért olcsóbbra jön ki a kúra.


Cickafarkfűből min. fél liter tea egy nap.


Rutascorbin 3x1.


Nekem egy teljes hétbe telt, míg hatott.

2014. máj. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!