Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szoktatok tangába e. ü....

Szoktatok tangába e. ü. betétet tenni? Hogy tart? Nem folyik ki mellette?

Figyelt kérdés
Hétvégén esküvőre kell menni de nem szeretnék tundrát felvenni mert feszülős selyem naci lesz rajtam.Tampont nem lehet sajnos. :(

2014. jan. 27. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Én szoktam. De az az igazság, hogy ha betét van bent, akkor akár "tundrabugyit" is felvehetsz... Mivel a betét ugyanúgy átlátszik.

Inkább szerezz egy tisztességes féltangát, abban jobban is fog tartani meg jobban is fog kinézni. Egyébként a tangában nem tart valami jól. Általában az történik, hogy a zsinór vagy egyéb "hátsórész" mentén félbehajtódik, és ha egy kicsit is erős lenne a menzeszem, szerintem úgy átáznék, mint állat.

2014. jan. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
a feszülős selyem nadrág csodaszép lesz betéttel :(
2014. jan. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És a Libresse tanga betét?Ki próbálta márki?Valakinek vélemény?Vagy más ötlet hogy oldjam meg?Esetleg szoknya??
2014. jan. 27. 21:15
 4/10 anonim ***** válasza:
A szoknya jó erre a célra. Tangabetétet még nem használtam.
2014. jan. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ági 22 válasza:
Az csak tisztasági betét, vékony, ez tamponnal együtt alkalmazandó. Tangás eü betétről még nem hallottam.
2014. jan. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
39%
Én nem szoktam. 20/F
2014. jan. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves 21:42!Nem tudom mit keresel itt egy ilyen női oldalon de te tudod.Amúgy meg megtudnád ha nő lennél és ilyenekkel kéne szenvedned!! Inkább foglalkozz a magad dolgával !!!!
2014. jan. 30. 08:57
 8/10 anonim ***** válasza:
van Libresse tanga betét is,de az erős vérzésnél nem igen lesz jó,csak ha már épphogy vérzel.
2014. febr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

21:42: viszont a felh. neved vitte a pálmát :D High five tesa :D nevettem egyet.


21f

2014. márc. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%
.. ja és amúgy meg férfiaknak is vannak nehéz dolgaik az életben, mint pl reggeli erekció sietős hajnalokon :D
2014. márc. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!